Кути трикутника пропорційні числам 3, 5, 8. Доведіть, що цей трикутник прямокутний.​


Ответы на вопрос

Отвечает Халиуллина Ильзира.

Объяснение:

3х градусов первый угол

5х градусов второй угол

8х градусов третий угол

3х+5х+8х=180

16х=180

Х=180:16

Х=11,25

3×11,25=33,75 градусов первый угол

5×11,25=56,25 градусов второй угол

8×11,25=90 градусов третий угол

<90 градусов, значит тр-к прямоугольный

Отвечает Кутырев Герман.

Ответ:

1. 3 + 5 + 8 = 16 - всього частин

2. 180° : 16 = 11,25° - одна частина

В прямокутному трикутнику прямий кут найбільший, два інших менші, бо гострі кути.

Тоді 8·11,25° = 90°

Так як в трикутнику є кут 90°, то цей трикутник прямокутний.

Объяснение: