Яка ймовірність того, що в результаті кидання двох гральних кубиків на одному з них випаде одиниця,

а на іншому -- трійка?? ( Какова вероятность того, что в результате бросания двоих игральных кубиков на одному из них выпадет ежиница, а на другом тройка?)

Ответы на вопрос

Отвечает Маркелова Дарья.

Ответ:

поскільки на гральному кубику 6 цифр,то ймовірність того,що на ньому випаде 2 числа,які ви загадали 1/6*1/6=1/36

Отвечает Логина Мария.

Ответ:

На обох кубиках по 6 граней. Отже, ймовірність цього = 6×6(бо 2 кубики)= 1/36