Знайдіть область значення у = корінь 1-х². Відповідь я вже знайшов, але мені потрібне детальне

пояснення, надіюся на розуміння

Ответы на вопрос

Отвечает Крехов Степан.

Ответ:

Объяснение:

y=-x^2 -парабола,  ветви вниз,  y=1-x^2 - та же парабола, поднятая вверх на 1,  множество значений ее (-Беск.; 1],  область определения  (-Б; +Б)