Знайдіть значення виразу (4а³b²)2×(-6a⁷)якщо а=1, b=2 Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Тихая Нина.

Ответ:

-192

Объяснение:

Я просто помiняв усi a на 1, а усi б на 2, та усно обчислив вираз

Отвечает Повняк Дима.

Ответ:

Объяснение:

Підставляємо значення а, b у вираз (4а³b²)2×(-6a⁷)

(4×1³×2²)×2×(-6×1⁷)=(2²×1×2²)×2×(-6×1)=2^{4}×2×(-6)=-6×2^{5}=-6×32=-192