3 Обчисліть: а) Вiдповiдь: 23 3 ; 6) 3,6-¹ 96 1 -6°; в) 9³-3-10 27​


Ответы на вопрос

Отвечает Аришина Аня.
a) 23^3 = 8^3 = 512

б) 3,6^(-1) = 1 / 3,6 = 10 / 36 = 5 / 18

в) 9^3 - 3 - 10 = 729 - 3 - 10 = 716

@studyworkss - Тг канал. Приєднуйся, тут тобі допоможуть вирішити всі завдання які буде потрібно