Cos(23π​−0,5x)=0,5.кто знает????​


Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Виктория.

Ответ:

Рівняння, яке ви подали, виглядає на тригонометричне рівняння. Щоб знайти значення x, для якого cos(23π - 0.5x) = 0.5, вам потрібно розв'язати його.

1. Спочатку знайдемо обернену косинус-функцію на обох сторонах:

23π - 0.5x = arccos(0.5).

2. Потім знайдемо значення arccos(0.5), що дорівнює π/3.

3. Тепер ми маємо:

23π - 0.5x = π/3.

4. Розв'яжемо рівняння для x:

23π - π/3 = 0.5x.

5. Після вирівнювання виразу:

0.5x = 23π - π/3.

6. Розділімо обидві сторони на 0.5:

x = (23π - π/3) / 0.5.

7. Обчисліть значення x:

x = (23π - π/3) / 0.5 ≈ 137.33.

Таким чином, x приблизно дорівнює 137.33.