Терміново!!!tg(a+B) a=1/5 B=2/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Потанина Алина.

Ответ: Для обчислення тангенса суми кутів (tg(a + B)), де a = 1/5 і B = 2/3, ми можемо  використовувати тригонометричні тотожності. Тангенс суми кутів можна виразити таким чином:

tg(a + B) = (tg a + tg B) / (1 - tg a * tg B)

Вставляючи значення a і B:

tg(1/5 + 2/3) = (tg(1/5) + tg(2/3)) / (1 - tg(1/5) * tg(2/3))

Тепер знайдемо значення tg(1/5) і tg(2/3):

tg(1/5) ≈ 0.198

tg(2/3) ≈ 0.927

Тепер, вставимо їх у формулу:

tg(1/5 + 2/3) ≈ (0.198 + 0.927) / (1 - 0.198 * 0.927)

tg(1/5 + 2/3) ≈ 1.125 / (1 - 0.184)

tg(1/5 + 2/3) ≈ 1.125 / 0.816

tg(1/5 + 2/3) ≈ 1.378

Отже, tg(1/5 + 2/3) приблизно дорівнює 1.378.

Объяснение: