Допожіть будь ласка. ТЕРМІНОВО!!! 1. Розкласти на множники квадратний тричлен 3x^2-x-2 Потрібно

терміново. Наперед дякую!

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:

       3x² - x - 2 = 3( x + 2/3 )( x - 1 ) .

     D = 1 + 24 = 25 > 0 ;   x₁ = ( 1 - 5 )/(2 * 3 ) = - 2/3 ;  x₂ = ( 1 + 5 )/6 = 1 .