1)p/(a + b) до знаменника a ^ 2 + 2ab + b ^ 2 2) 1/(c + 2) до знаменника c ^ 2 - 4ТЕРМІНОВО ДАЮ

КОРОНУ ТА БАГАТО БАЛІВ!!!!! ТЕРМІНОВО​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшов Кирилл.

Ответ:1) Щоб додати вираз до знаменника a^2 + 2ab + b^2, ми можемо помножити зверху і знизу на цей вираз:

p/(a + b) * (a^2 + 2ab + b^2)/(a^2 + 2ab + b^2) = p(a^2 + 2ab + b^2)/(a^3 + 3ab^2 + b^3)

2) Щоб додати вираз до знаменника c^2 - 4, ми можемо помножити зверху і знизу на цей вираз:

1/(c + 2) * (c^2 - 4)/(c^2 - 4) = (c^2 - 4)/(c^3 + 2c^2 - 4c - 8)

Объяснение: