Побудувати графік швидкості та пройденого шляху в м/с. Якщо швидкість дорівнює 144 км/год.


Ответы на вопрос

Отвечает Панин Родион.
Щоб побудувати графік швидкості та пройденого шляху, потрібно знати, як залежить швидкість від часу. Оскільки у вас задана швидкість 144 км/год, потрібно перевести це значення до метрів на секунду.
1 км/год = 1000 м/3600 сек = 5/18 м/с
Тому, 144 км/год дорівнює:
144 * (5/18) = 40 м/с
Якщо швидкість стала і дорівнює 40 м/с, то графік швидкості буде горизонтальною прямою на рівні 40 м/с.
Графік пройденого шляху буде лінією, оскільки шлях залежить від часу. Якщо вам не дане значення часу, неможливо побудувати точний графік.