1) (1,8a⁹- 2,4a³ + 3,6a¹5): 0,06a³​


Ответы на вопрос

Отвечает Ракочей Злата.

Відповідь:

Отже, вираз розкладається на:

30a⁶ - 40 + 60a¹²

Пояснення:

Щоб вирішити вираз (1,8a⁹ - 2,4a³ + 3,6a¹⁵) / 0,06a³, розділимо кожен член полінома на 0,06a³:

(1,8a⁹ - 2,4a³ + 3,6a¹⁵) / 0,06a³ = (1,8a⁹ / 0,06a³) - (2,4a³ / 0,06a³) + (3,6a¹⁵ / 0,06a³)

Тепер поділимо кожен член на 0,06:

(1,8a⁹ / 0,06a³) = (1.8 / 0.06) * (a⁹ / a³) = 30a⁶

(2,4a³ / 0,06a³) = (2.4 / 0.06) = 40

(3,6a¹⁵ / 0,06a³) = (3.6 / 0.06) * (a¹⁵ / a³) = 60a¹²

Тепер підставимо ці значення назад в вираз:

30a⁶ - 40 + 60a¹²

Отже, вираз розкладається на:

30a⁶ - 40 + 60a¹²