4. Відрізок BD перетинає сторону АС трикутника АВС, причому BD = AB = BC та angle ABD = 70 deg .

Знайти у градусах величину кута ACD.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдусапарова Анель.

Ответ:

Відповідь: 40°, 50°, 90°

Якщо <В=80°, то <A+2C=180-80=100°.

<A=<С=100:2=50° за властивістю кутів при основі рівнобедреного трикутника

ДАВО - прямокутний за визначенням висоти трикутника,

BD - також і бісектриса 2B, за властивістю висоти рівнобедреного трикутника, отже, <ABD=80:2=40°

Отже, <A=50°, <ABD=40°, 4BDA=90°