8. Спростити вираз і знайти його значення 3x(3x 2 + 2) - 6(x + 4), якщо х = 2+ 3 помогите

пожалуйста это очень нужно сейчас!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Хорошун Настя.

Ответ:

Спростімо вираз, підставивши значення x:

3x(3x^2 + 2) - 6(x + 4), де x = 2 + 3.

Спочатку замінимо x у виразі на його значення:

3(2 + 3)(3(2 + 3)^2 + 2) - 6(2 + 3 + 4).

Далі спростимо вираз крок за кроком:

3(2 + 3) = 3 * 5 = 15.

(2 + 3)^2 = 5^2 = 25.

3(2 + 3)^2 = 3 * 25 = 75.

3x(3x^2 + 2) = 15 * (75 + 2) = 15 * 77 = 1155.

-6(2 + 3 + 4) = -6 * 9 = -54.

Тепер об'єднаємо ці два результати:

1155 - 54 = 1101.

Отже, значення виразу 3x(3x^2 + 2) - 6(x + 4), при x = 2 + 3, дорівнює 1101.

Объяснение: