Знайдіть радіус кола, заданого рівнянням x² + 12х + y² -10у - 36= 0 допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Карасёва Полина.

\displaystyle\bf\\x^{2} +12x+y^{2} -10y-36=0\\\\(x^{2} +12x+36)-36+(y^{2} -10y+25)-25-36=0\\\\(x+6)^{2} +(y-5)^{2} =97\\\\R=\sqrt{97}