-7x²+5x+2=0Фастом 100 балл дам​


Ответы на вопрос

Отвечает Нефеденкова Наталья.

Ответ:

Объяснение:

Для розв'язання квадратного рівняння -7x² + 5x + 2 = 0, ми можемо скористатися квадратною формулою. Формула виглядає так:

x = (-b ± √(b² - 4ac)) / (2a)

У вашому випадку:

a = -7

b = 5

c = 2

Тепер підставимо ці значення у формулу:

x = (-5 ± √(5² - 4 * (-7) * 2)) / (2 * (-7))

x = (-5 ± √(25 + 56)) / (-14)

x = (-5 ± √81) / (-14)

x = (-5 ± 9) / (-14)

Тепер розділимо обидві частини на -14:

x₁ = (-5 + 9) / (-14)

x₁ = 4 / (-14)

x₁ = -2/7

x₂ = (-5 - 9) / (-14)

x₂ = -14 / (-14)

x₂ = 1

Отже, рівняння -7x² + 5x + 2 = 0 має два розв'язки: x₁ = -2/7 і x₂ = 1.

Отвечает Соколова Анастасия.

Ответ:

-2/7; 1

Объяснение:

-7х² + 5х + 2 = 0 | * (-1)

7х² - 5х - 2 = 0

а = 7; в = -5; с = -2

Д = в² - 4ас

Д = (-5)² - 4 * 7 * (-2) = 25 + 56 = 81

Д = 81 = 9

х1 = (-в - Д)/2а

х1 = (5 - 9)/(2*7) = -4/14 = -2/7

х2 = (-в + Д)/2а

х2 = (5 + 9)/(2*7) = 14/14 = 1