Biдомо, що сos (альфа+бета)=0 i sin альфа=1. 3найдіть значення sinбета.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хлебников Илья.

Ответ:

Дано: cos(α+β) = 0 і sin α = 1.

Так як cos(α+β) = 0, то α+β = π/2 або 3π/2.

Оскільки sin α = 1, то α = π/2.

Розглянемо два випадки:

1. Якщо α+β = π/2, то β = π/2 - α = π/2 - π/2 = 0.

2. Якщо α+β = 3π/2, то β = 3π/2 - α = 3π/2 - π/2 = π.

Отже, значення sin β може бути 0 або 1, залежно від випадку.