2 Участок площадью 250 ля раздешили так, 1 на 80 м что первый участок больше второго Найти по

площадь каждого участка.

Ответы на вопрос

Отвечает Остапчук Дима.

Ответ:

Давайте позначимо площу першого участка як "x" і площу другого участка як "y".

Ми знаємо, що:

1. Сума площ обох участків дорівнює 250 лямам, тобто x + y = 250.

2. Площа першого участка більша за площу другого, тобто x > y.

Ми маємо систему двох рівнянь і двох нерівностей:

1. x + y = 250

2. x > y

Ми можемо розв'язати цю систему за допомогою методів алгебри або геометрично. Один із можливих підходів - підставити значення "x" з першого рівняння в друге, отримаємо:

x > 250 - y

Тепер ми маємо два нерівності:

1. x + y = 250

2. x > 250 - y

Розв'яжемо цю систему:

1. x + y = 250

2. x > 250 - y

З одного рівняння виразимо "y":

y = 250 - x

Підставимо це значення в другу нерівність:

x > 250 - (250 - x)

x > 250 - 250 + x

x > x

Отже, ця нерівність завжди виконується, але вона не надає нам інформації про величину "x". В інших словах, ми не можемо визначити площу кожного участка лише з вищенаведених умов.