ДАЮ 40 БАЛОВ ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!! Побудуйте графік функції Y=(4x²-20x+25)/(2x-5)- (x²-5x)/x


Ответы на вопрос

Отвечает Емельянов Илья.

Ответ:

y = x

Решение:

 \frac{4 {y}^{2}  - 20y + 25}{2y - 5}  -  \frac{ {y}^{2}  - 5y}{y}  = x

 \frac{(2y -5  {)}^{2} }{2y - 5}  -  \frac{y(y - 5)}{y}  = x

2y - 5 - (y - 5) = x

2y - 5 - y + 5 = x

2y - y = x

y = x

Объяснение:

Крок 1. Замінемо х з у, і поміняємо праву і ліву частину рівняння.

Крок 2. За формулою (а - b)² = a² - 2ab + b² складемо вираз 4у² - 20у + 25.

І винесемо за дужки спільний множник у вираза у² - 5у.

Крок 3. Скорочуємо чисельник і знаменник першого дроба на 2y - 5.

В другому дробі сеорочуємо чисельник і знаменник на у.

Крок 4. Якщо перед дужками стоїть знак -, то ми міняємо всі числа на протилежні.

Крок 5. Цифри - 5 і + 5 вони взаємознищуються.

Крок 6. Віднімаємо 2у - у

А тепер побудуемо графік за формулою:

y = kxде:

х - будь яке число

Оскільки х будь яке число, то скажемо, що х = -2; 5.

Для визначення у, нам потрібно перемножити те що у правій частині рівняння. У нас у буде: - 2 і 5

А тепер будуєм графік

(на фото)