Спростіть вираз a^13 : ((a^4)^2) і знайдіть його значення при a = −2:


Ответы на вопрос

Отвечает Vasiliuk Elisaveta.

Відповідь: -32

Пояснення: а^13 : (а^4)^2 = а^13 : а^8 = а^5

-2^5 = -32