Укажіть проміжок, якому належить корінь рівняння 2^x=/2


Ответы на вопрос

Отвечает Осадченко Денис.

Ответ:

Початкове рівняння: 2^x = 1/2

Перетворимо праву частину рівняння в степінь 2: 2^x = 2^(-1)

Використовуючи властивості степенів, отримаємо: x = -1

Отже, корінь рівняння 2^x = 1/2 належить проміжку [-1, -1].

Объяснение: