Знайдіть коефіцієнт одночлена 25ab (-4)².


Ответы на вопрос

Отвечает Василецкая Саша.

Ответ:Для знаходження коефіцієнта одночлена ви повинні помножити всі числові та літерні частини цього одночлена.

У вас є одночлен: 25ab(-4)².

Спочатку помножимо числові частини:

25 * (-4)² = 25 * 16 = 400.

Тепер, помножимо літерні частини:

a * b = ab.

Отже, коефіцієнт одночлена 25ab(-4)² дорівнює 400ab.

Объяснение: