Довести тотожність-(3x-5)+(x-7)=-2x-12Помогите пожалуйста:_)


Ответы на вопрос

Отвечает Пахтаева Дарья.

Відповідь:

Пояснення:

-(3x-5)+(x-7)=-2x-12

Тотожність - це рівність, яка є правильною при будь-яких значеннях змінних, що до неї входять.

-(3x-5)+(x-7)= -3х + 5 + х - 7 = -2х - 2

-2х - 2 ≠ -2х - 12

Ці вирази не є тотожними.