РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!! 2. B 8 <<А>> классе учится одинаковое число мальчиков и

девочек, а всего учащихся в этом классе на одного меньше, чем в 8 «Б» классе. Каждый мальчик любого из этих классов дружит ровно с тремя учащимися другого класса, а каждая девочка любого из этих классов дружит ровно с четырьмя учащимися из другого класса. На сколько больше мальчиков, чем девочек, учится в 8 «Б» классе?

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьев Сёма.

Ответ:

У нас є два класи - 8 "А" та 8 "Б". У класі 8 "А" кількість хлопчиків дорівнює кількості дівчаток. У цьому класі загалом кількість учнів на одного менша, ніж у класі 8 "Б".

Кожен хлопчик з одного класу є другом рівно трьох учнів з другого класу, а кожна дівчинка є другом рівно чотирьох учнів з іншого класу.

Ми маємо знайти на скільки більше хлопчиків, ніж дівчаток вчиться в класі 8 "Б".

Давайте розглянемо це:

Позначимо кількість хлопчиків в класі 8 "А" як х.

Тоді кількість дівчаток в класі 8 "А" також буде дорівнювати х.

Кількість учнів в класі 8 "А" = 2х - 1 (менше на одного, ніж у класі 8 "Б").

Кількість хлопчиків з класу 8 "А", які є другами учнів з класу 8 "Б", = х * 3.

Кількість дівчаток з класу 8 "А", які є другами учнів з класу 8 "Б", = х * 4.

Тепер подивимось на клас 8 "Б":

Кількість учнів в класі 8 "Б" = 2х.

Кількість хлопчиків з класу 8 "Б", які є другами учнів з класу 8 "А", = 2х * 3.

Кількість дівчаток з класу 8 "Б", які є другами учнів з класу 8 "А", = 2х * 4.

Тепер ми можемо сформулювати наше рівняння:

2х - 1 = 2х * 3

3х - 2х = 1

х = 1

Таким чином, в класі 8 "Б" хлопчиків на 1 більше, ніж дівчаток.