Будь ласка!!!!!!!!! 1.) Знайдіть значення виразу (-2+1)^32.) Знайдіть різницю многочленів -2x +

6xy -2 + 3y^2 і x2 - 4x + 2xy + 73.) Запишіть у стандартному вигляди многочлен: 2(3-5x) - 3xy - (3+2xy) + 2y + xy

Ответы на вопрос

Отвечает Евгеньевич Андрей.

Ответ:

1.) Значення виразу (-2+1)3 визначаємо шляхом виконання операцій у дужках, а потім підносимо отриманий результат до степеня 3:

(-2+1)3 = (-1)3 = -1

2.) Для знаходження різниці многочленів, віднімаємо відповідні коефіцієнти при однакових степенях змінних:

(-2x + 6xy - 2 + 3y^2) - (x^2 - 4x + 2xy + 7) = -2x - x^2 + 6xy -2xy + 4x - 3y^2 - 7

3.) Для запису даного многочлена у стандартному вигляді, проводимо операції добутку і суми між скобками:

2(3-5x) - 3xy - (3+2xy) + 2y + xy = 6-10x - 3xy - 3 - 2xy + 2y + xy = -10x - 5xy + 2y + 3

Объяснение:

Выбери моб ответ наилучшим если не сложно

Буду очень благодарна))