ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА. АЛГЕБРА 7 клас X-15(-1,2x)=1,2


Ответы на вопрос

Отвечает Наурызбай Мерейли.
X-15(-1,2x)=1,2
розкриваємо дужки
х+18х=1,2
переносимо 18х вправо і міняємо знак
х=1,2-18х
отже відповідь х= 1,2-18х здається так