Відомо що 2mn²=7. Знайдіть значення виразу: mn²=4mn²=10m²n⁴=СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ!!!ДАЮ 10 БАЛІВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Игорь.

Ответ:

З відомого рівняння 2mn² = 7 можемо знайти значення окремих виразів:

mn² = 7 / 2 = 3.5

4mn² = 4 * (7 / 2) = 14

10m²n⁴ = 10 * (3.5)² = 10 * 12.25 = 122.5

Отже, значення виразів:

mn² = 3.5

4mn² = 14

10m²n⁴ = 122.5

1 0