174. Порівняйте з нулем значення виразу: 1) (-2) ¹4 (3)¹5-(-4) ¹6;2) (-5)¹7-(-6) ¹8.(-7) ¹9.​


Ответы на вопрос

Отвечает Попадинець Віталій.

Ответ:

Давайте порівняємо обидва вирази з нулем:

(-2)¹4(3)¹5-(-4)¹6 = (-16)(243) - (-4096) = -3888 + 4096 = 208

(-5)¹7 - (-6)¹8(-7)¹9 = -78125 - (-262144) = -78125 + 262144 = 183019

Таким чином, значення першого виразу (208) більше, ніж значення другого виразу (183019), порівнюючи їх з нулем.

Объяснение: