в) Катер може пройти 48 км за течією ріки та 36 км проти течії за той самий час. Знайди власну

швидкість катера, якщо швидкість течії ріки становить 2 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочнева Оксана.

Ответ:

қотақты сорып отырмын

Объяснение:

аххх қотақ сондай үлкен,соншама сол қотаққа секіргендей,оххх сіккенінен айналайын,ахх.сүйтсең қотақты сормайма азазазаххахахах

Отвечает Маркина Елизавета.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі використовуємо формулу для швидкості, часу і відстані:

Швидкість = Відстань / Час.

Спершу знайдемо час, який катер братиме на проходження 48 км за течією ріки:

Час = Відстань / Швидкість = 48 км / (Власна швидкість катера + Швидкість течії) = 48 км / (Власна швидкість катера + 2 км/год).

Тепер знайдемо час, який катер братиме на проходження 36 км проти течії ріки:Час = Відстань / Швидкість = 36 км / (Власна швидкість катера - Швидкість течії) = 36 км / (Власна швидкість катера - 2 км/год).

За умовою обидва ці часи є однаковими, тобто:

48 км / (Власна швидкість катера + 2 км/год) = 36 км / (Власна швидкість катера - 2 км/год).

Тепер розв'яжемо це рівняння:

48(Власна швидкість катера - 2) = 36(Власна швидкість катера + 2).

Розкриваємо дужки:

48Власна швидкість катера - 96 = 36Власна швидкість катера + 72.

Тепер складемо всі члени з Власною швидкістю катера на одному боці, а решту на іншому:

48Власна швидкість катера - 36Власна швидкість катера = 72 + 96.

12Власна швидкість катера = 168.

Тепер ділимо обидві сторони на 12, щоб знайти Власну швидкість катера:

Власна швидкість катера = 168 / 12 = 14 км/год.

Отже, Власна швидкість катера = 168 / 12 = 14 км/год.

Отже, Власна швидкість катера становить 14 км/год.

Постав будь ласка 5 зірочок ❤️