4. Стандарт түрде жазылган 6,35.10 және 2,5.105 сандарынын: а) косындысын табыныз, жауабын стандарт

түрде жазыныз b) айырымын табыңыз, жауабын стандарт түрде жазыңыз. [2]​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Алена.

Объяснение:

Косындықты табу үшін біз 6,35.10^5 және 2,5.10^5 сандарының қосындығын аламыз:

6,35.10^5 + 2,5.10^5 = 8,85.10^5.

Косындықты стандарт түрде жазудың жауабы:

8,85.10^5 = 885000.

б) Айырымды табу үшін біз 6,35.10^5 сандарын 2,5.10^5 сандарынан аяқтайдым:

6,35.10^5 - 2,5.10^5 = 3,85.10^5.

Айырымды стандарт түрде жазудың жауабы:

3,85.10^5 = 385000.