Оцінити значення виразу 4y-2х, якщо 1 ≤ x ≤ 3; 2 ≤ y ≤ 5​


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Мария.

Ответ:

Щоб оцінити значення виразу 4y - 2x, коли 1 ≤ x ≤ 3 і 2 ≤ y ≤ 5, ми можемо використати найменше і найбільше значення x і y відповідно.

Найменше значення x = 1 і найбільше значення x = 3, тому ми можемо підставити ці значення виразу:

4y - 2(1) = 4y - 2 = 4y - 2

Найменше значення y = 2 і найбільше значення y = 5, тому ми можемо підставити ці значення виразу:

4(2) - 2x = 8 - 2x

Відповідь залежить від того, що саме потрібно зробити з виразом 4y - 2x. Якщо потрібно просто оцінити його значення, то ми можемо використати найменше і найбільше значення x і y, які нам дано.

Якщо потрібно спростити вираз або виконати якісь додаткові дії, будь ласка, надайте більше вказівок.