Порівняйте a. f(3,6) i f(5,7) b. f(-3,6) i f(-0,4) c. f(3,6) i f(-3,6)'​


Ответы на вопрос

Отвечает Гербер Максим.

a. f(3,6) і f(5,7)

Щоб порівняти ці два значення, потрібно знайти значення функції f для кожного вхідного набору.

Якщо f(x,y) - функція залежності між x і y, тоді ми маємо:

f(3,6) = f(3+6) = f(9)

f(5,7) = f(5+7) = f(12)

Якщо ми знаємо конкретну формулу для функції f, можна обчислити значення. В протилежному випадку, не можна провести точне порівняння.

b. f(-3,6) і f(-0,4)

Аналогічно до а, щоб порівняти ці два значення, потрібно знайти значення функції f для кожного вхідного набору.

f(-3,6) = f(-3+6) = f(3)

f(-0,4) = f(-0+4) = f(4)

Якщо ми знаємо конкретну формулу для функції f, можна обчислити значення. В протилежному випадку, не можна провести точне порівняння.

c. f(3,6) і f(-3,6)

Якщо одна змінна (x або y) однакова, то можна порівняти значення функції f для цих вхідних наборів.

f(3,6) = f(3+6) = f(9)

f(-3,6) = f(-3+6) = f(3)

Якщо ми знаємо конкретну формулу для функції f, можна обчислити значення і порівняти їх. В протилежному випадку, не можна провести точне порівняння.