1. У двох кошиках разом 60 кг груш. У другому кошику на 8 кг менше груш, ніж у першому. Скільки

груш у кожному кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Объяснение:

х кг груш в 1 корзинке

(х-8) кг груш во 2 корзинке

Всего 60 кг

х+х-8=60

2х=60+8

2х=68

х=68:2

х=34 кг в 1 корзинке

34-8=26 кг во 2 корзинке