Спростіть вираз: ( - 2 - -x²x) · (-8 x ³³ ) · 16x) ² 16ху та обчисліть його - значення, якщо x=-1,

y=1​ ДАЮ 100

Ответы на вопрос

Отвечает Варежкин Антон.

Ответ: -2,621,440

Объяснение:

Спочатку спростимо вираз:

( - 2 - -x²x) · (-8 x ³³ ) · 16x) ² 16ху = ( -2 + x³ ) · (-8 x³³ ) · (16x)² · 16xy = -2·(-8)·(16²)·x⁷⁵·y + x⁷⁶·y

Тепер, підставляючи x=-1 та y=1, отримуємо:

(-2)·(-8)·(16²)·(-1)⁷⁵·1 + (-1)⁷⁶·1 = -2,621,440