Автомобіль, який рухається зі швидкістю 30 м/с долає шлях 1,5 км. Визначити час руху. Відповідь

надати в системі СІ (у секундах) ПЖ ПОМОГИТЕ ДО 10:30 НАДО СДАТЬ ПРОШУ

Ответы на вопрос

Отвечает Иваночко Ваня.

Відповідь:

1, 5 км = 1500 м

t= S ( шлях) / V ( швидкість) = 1500 / 30 = 50

Відповідь: t= 50 c