Допоможіть порівняйте числа а та b якщо а )а -b=0,02b)a-b=0 в)а-b=4,3г)а=b-0,3​


Ответы на вопрос

Отвечает Рябичева Анастасия.

Ответ:

Давайте порівняємо числа а та b для кожного з наведених варіантів:

а) Якщо \(a - b = 0.02\), то це означає, що \(a\) більше за \(b\) на 0.02. Тобто \(a > b\) у цьому випадку.

б) Якщо \(a - b = 0\), то це означає, що \(a\) дорівнює \(b\). Тобто \(a = b\) у цьому випадку.

в) Якщо \(a - b = 4.3\), то це означає, що \(a\) більше за \(b\) на 4.3. Тобто \(a > b\) у цьому випадку.

г) Якщо \(a = b - 0.3\), то це означає, що \(a\) менше за \(b\) на 0.3. Тобто \(a < b\) у цьому випадку.

Отже, результат порівняння чисел залежить від конкретного значення різниці \(a\) і \(b\) в кожному з варіантів.