131. Запишите числа в порядке возрастания: 3 a) 0,6/5: √7.2√7.2;0,2√7: 4 6)-0,2√2,5; -0,3/1,8;

-1,2/0,1; -2,3/0,02. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Турлович Ксения.

Ответ:

Для впорядкування цих чисел в порядку зростання ми спочатку обчислимо їхні значення, а потім впорядкуємо їх:

1. 0,6/5 = 0,12

2. √7.2 ≈ 2.68

3. 0,2√7 ≈ 0,6

4. -0,2√2,5 ≈ -0,45

5. -0,3/1,8 = -0,1667

6. -1,2/0,1 = -12

7. -2,3/0,02 = -115

Тепер впорядкуємо їх в порядку зростання:

-12, -0,45, -0,1667, 0,12, 0,6, 2,68, -115

Отже, числа в порядку зростання: -115, -12, -0,45, -0,1667, 0,12, 0,6, 2,68.

Объяснение: