Обчислити: (√8-√2)(√8+√2).​


Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Рабдан.

Ответ:

Для обчислення виразу (√8-√2)(√8+√2) використаємо різницю квадратів:

(√a-√b)(√a+√b),

де a=8 i b =2:

(√8-√2)(√8+√2) = 8 - 2 = 6.

Отже, результат обчислення цього виразу дорівнює 6.

Отвечает Афанасьева Мария.

Формула разности квадратов :

\displaystyle\bf\\\boxed{(a-b )\cdot(a+b)=a^{2} - b^{2}}\\\\\\(\sqrt{8} -\sqrt{2} )\cdot(\sqrt{8} +\sqrt{2} )=(\sqrt{8}  \ )^{2} -(\sqrt{2}  \ )^{2} =8-2=6\\\\\\Otvet \ : \ 6