2 Обчислити об’єм тіла обертання, утвореного лініями у =х² ; х = 0; х = 1, навколо вісі ОХ. 3

Обчислити шлях, пройдений тілом з швидкістю σ(t) =t²+ t - 1 (м/с) за 3 секунди руху. 4 Обчислити інтегрування частинами ∫ x cos xdx .

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Нина.

Ответ:

Тогда лови решение 2

Объяснение:

3. σ(t) =t²+ t - 1 -

Шлях S = \int\limits^t_0 {v(t)} \, dt = t³/3+t²/2-t+Const, S(3)-S(0)=9+4,5 -3=10,5 m