Помогите пожалуйста решить пример по алгебре. y=-8\3+x^2


Ответы на вопрос

Отвечает Рахмангулов Тимур.

Відповідь:

Ваш пример є рівнянням квадратичної функції, і ми можемо розв'язати його, шукаючи значення "x" та "y". Вам необхідно знайти розв'язок цього рівняння.

Рівняння:

y = -8/3 + x^2

Для того, щоб знайти значення "x" та "y", ми можемо обирати різні значення "x" і обчислювати відповідні значення "y". Ось декілька прикладів:

Якщо x = 0:

y = -8/3 + 0^2

y = -8/3

Якщо x = 1:

y = -8/3 + 1^2

y = -8/3 + 1

y = -5/3

Якщо x = -1:

y = -8/3 + (-1)^2

y = -8/3 + 1

y = -5/3

Таким чином, у вас є безліч можливих значень для "x" та відповідні значення для "y" в залежності від обраних значень "x".

Пояснення: