На першій ділянці у 3 рази більше кущів ніж на другій скільки кущів малини на кожній ділянці якщо

на двох ділянках 48

Ответы на вопрос

Отвечает Мышковец Александра.

Ответ:

Позначимо кількість кущів малини на другій ділянці як "x". Тоді на першій ділянці буде 3 рази більше кущів, тобто 3x.

За умовою задачі, сума кількостей кущів на обох ділянках дорівнює 48:

x + 3x = 48

Знайдемо суму:

4x = 48

Тепер розділимо обидві сторони на 4, щоб знайти значення x:

4x / 4 = 48 / 4

x = 12

Отже, на другій ділянці є 12 кущів малини, а на першій ділянці 3 рази більше, тобто 3 * 12 = 36 кущів малини.