Розв'яжи рівняння. x+8=8+x


Ответы на вопрос

Отвечает Лукина Юля.

Ответ:

x + 8 = 8 + x \\ x  - x = 8 - 8 \\ 0 = 0 \\

уравнение имеет множество корней

Отвечает Ивако Кирилл.

Відповідь: Це рівняння є прикладом комутативного властивості додавання. Обидві сторони рівняння мають однакові терміни, тому вони рівні між собою.

Таким чином, рівняння завжди буде істинним.

x + 8 = 8 + x

х - 8 = 8 - х

0 = 0

Постав Кращу відповідь(коронку)

Будь ласка!!!