кожен із 14 хлопчиків має від 7 до 9 СД дисків та від 3 до 5 ДВД дисків, а кожна з 16 дівчаток має

від 8 до 10 СД дисків та від 2 до 4 ДВД дисків.Якими можуть бути кількість СД дисків та кількість ДВД дисків в усіх 30 дітей​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Танюша.

Кількість СД дисків в усіх 30 дітей може бути від 266 до 374. Це залежить від того, скільки СД дисків має кожен хлопчик і кожна дівчинка. Мінімальна кількість СД дисків буде, якщо кожен хлопчик має 7 СД дисків, а кожна дівчинка має 8 СД дисків. Тоді в усіх 30 дітей буде 7 × 14 + 8 × 16 = 266 СД дисків. Максимальна кількість СД дисків буде, якщо кожен хлопчик має 9 СД дисків, а кожна дівчинка має 10 СД дисків. Тоді в усіх 30 дітей буде 9 × 14 + 10 × 16 = 374 СД дисків.

Кількість ДВД дисків в усіх 30 дітей може бути від 122 до 194. Це також залежить від того, скільки ДВД дисків має кожен хлопчик і кожна дівчинка. Мінімальна кількість ДВД дисків буде, якщо кожен хлопчик має 3 ДВД диски, а кожна дівчинка має 2 ДВД диски. Тоді в усіх 30 дітей буде 3 × 14 + 2 × 16 = 122 ДВД диск. Максимальна кількість ДВД дисків буде, якщо кожен хлопчик має 5 ДВД дискiв, а кожна дiвчинка має 4 ДВД диски. Тодi в усiх 30 дiтей буде 5 × 14 + 4 × 16 = **