5) У магазині в продажу є лише музичні диски, диски з науково-популярними фільмами та диски з

художніми фільмами. Кількість дисків із науково-популярними фільмами в п’ять разів більша за кількість музичних дисків і вдвічі менша за кількість дисків із художніми фільмами. Загальна кількість дисків у цьому магазині дорівнює 176

Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко Михаил.

Відповідь:

х- музичні диски

- диски з науково-популярними фільмами

5х*2=10х диски з художніми фільмами

рівняння х+5х+10х=176

16х=176

х=176/16= 11( музичні диски)

11*5=55 (диски з науково-популярними фільмами)

11*10=110  (диски з художніми фільмами)

Пояснення: