В) У Дмитра було 64 диски, а в Сашка — 50. Після того як Дмитро подарував Сашкові декілька

дисків, у них дисків стало порівну. Скільки дисків Дмитро подарував Сашкові?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Степан.

1 способ.

1)  64 + 50 = 114 дисків всего

2) 114 : 2 = 57  дисків стало у каждого хлопчика.

3) 64 - 57 = 7 дисків Дмитро подарував Сашкові.

Вiдповiдь: 7 дисків.

2 способ.

1)  64 - 50 = 14 дисків

2) 14 : 2 = 7  дисків Дмитро подарував Сашкові.

Вiдповiдь: 7 дисків.

3 способ.

Пусть х дисків Дмитро подарував Сашкові. тодi

(64-х) дисків стало у Дмитра.

(50+х) дисків стало у Сашка

Рiвнянняi

50+х = 64-х

х+х = 64-50

2х = 14

х = 14 : 2

х = 7 дисків Дмитро подарував Сашкові.

Вiдповiдь: 7 дисків.