У деякій школі кількість хлопчиків відноситься до кількості дівчаток, як 5 : 4. Яка найменша

кількість хлопчиків може бути, якщо всього в школі не менше 600 учнів? У відповідь запишіть знайдену кількість хлопчиків.

Ответы на вопрос

Отвечает Пряхин Андрей.

Ответ:

5x+4x=600

9x=600

x=200/3

200/3*5=1000/3

Відповідь: 334 хлопчика

Объяснение: