Виконайте додавання дробів 3/x+4/x+2


Ответы на вопрос

Отвечает Бутакова Елизавета.

x+4x+23 over x end fraction plus 4 over x end fraction plus 2\(\frac{3}{x}+\frac{4}{x}+2\)

Отвечает Рахметова Зарина.

Виконайте додавання дробів:

 \frac{3}{x}  +  \frac{4}{x}  + 2 =  \frac{3 + 4 + 2x}{x}  =  \frac{7 + 2x}{x}