три тракториста зорали поле разом 64 га перший зорав на 6 га більше ніж другий а третій в 1,5 рази

більше ніж перший . скільки гектарів зорав кожний тракторист

Ответы на вопрос

Отвечает Криворучко Максим.

Ответ:

30га

Объяснение:

Позначимо кількість гектарів, які зоряв другий тракторист, як "х" га.

Таким чином, перший тракторист зоряв \(x + 6\) га, а третій тракторист зоряв \(1.5(x + 6)\) га.

Загалом, сума зораного поле становить 64 га, тому ми можемо скласти рівняння на основі цієї інформації:

\[x + (x + 6) + 1.5(x + 6) = 64\]

Тепер вирішимо це рівняння для \(x\):

\[x + x + 6 + 1.5x + 9 = 64\]

\[3.5x + 15 = 64\]

\[3.5x = 49\]

\[x = \frac{49}{3.5} \approx 14\]

Тепер ми можемо знайти кількість гектарів, які зоряв кожен тракторист:

- Перший тракторист: \(x + 6 \approx 14 + 6 = 20\) га

- Другий тракторист: \(x \approx 14\) га

- Третій тракторист: \(1.5(x + 6) \approx 1.5(14 + 6) = 1.5 \times 20 = 30\) га