Які з даних рівнянь є лінійними рівняннями 0,5х=4;х²=9;7:х=4;-10-х=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Prypadcheva Sofiia.

Відповідь:    Лінійні рівняння - це рівняння першого ступеня з однією невідомою. Давайте перевіримо кожне з ваших рівнянь:

0.5x = 4 - Це лінійне рівняння, бо x має ступінь 1.

x² = 9 - Це квадратне рівняння, а не лінійне, оскільки x має ступінь 2.

7/x = 4 - Це лінійне рівняння, бо x має ступінь -1, а -1 це те саме, що і 1/x.

-10 - x = 0 - Це також лінійне рівняння, оскільки x має ступінь 1.

Отже, лінійними рівняннями є 0.5x = 4, 7/x = 4 і -10 - x = 0.

Пояснення: