4. Знайди НСК (18; 24). A 72; в 48; Б Г 6; 52.​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

а-72

Покрокове пояснення:

Щоб знайти найменше спільне кратне (НСК) для чисел 18 і 24, вам потрібно визначити їхні прості множники та підняти до ступеня, якщо це необхідно, для кожного простого множника. Потім оберіть максимальні ступені для кожного простого множника, щоб отримати НСК.

Розкладемо числа на прості множники:

18 = 2 * 3^2

24 = 2^3 * 3

Тепер піднімемо кожен простий множник до найбільшого ступеня:

НСК(18, 24) = 2^3 * 3^2 = 8 * 9 = 72

Отже, НСК(18, 24) = 72.