Нск (8;12), нск(6;12),нск(24;36),нск(10;21),нск(6;8;12), нск(12;16)​


Ответы на вопрос

Отвечает Гудина Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)Розкладемо на прості множники

12 = 2 * 2 * 3

8 = 2 * 2 * 2

Щоб визначити НСК, необхідно множники додати до множників більшого числа і перемножити їх:

НСК (8; 12) = 2 * 2 * 3 * 2 = 24

2)

12 = 2 * 2 * 3

6 = 2 * 3

НСК (6; 12) = 2 *2 * 3 = 12

3)

36 = 2 * 2 * 3 * 3

24 = 2 * 2 * 2 * 3

НСК (24; 36) = 2 * 2 * 3 * 3 * 2 = 72

4)

21 = 3 * 7

10 = 2 * 5

НСК (10; 21) = 3 * 7 * 2 * 5 = 210

5)

12 = 2 * 2 * 3

6 = 2 * 3

8 = 2 * 2 * 2

НСК (6; 8; 12) = 2 * 2 * 3 * 2 = 24

6)

16 = 2 * 2 * 2 * 2

12 = 2 * 2 * 3

НСК (16; 12) = 2 * 2 * 2 * 2 * 3 = 48